HAKKIMIZDA!


Türk bilişim sektörüne 2004 yılında katılan İltek Bilişim, kendine özgü pazarlama stratejileri ve satış sonrası hizmetleri ile bugüne kadar hayli yol kat etmiştir. Teknolojinin sunduklarını insana taşırken kurumsal prensiplerini daima korumuş, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti gibi klasikleşen hizmet ilkelerinin her zaman uygulayıcısı olmuş, müşteri odaklı yapılan işlerin mutlaka geri dönüşüm kazandıracağını her zaman savunmuştur.

Sektörde uzun senelerin getirdiği birikimle, iyi niyet ve doğruluk esasından ayrılmadan, sabır, hırs ve cesur atılımlarla bugünkü yerini belirlemiş, bu yerin ağırlığıyla da her zaman kendine yakışan projelere imzasını atmıştır.

Kurumların ya da bireylerin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak üzere, yaşam kalitesini artırıcı, daha ekonomik ve daha uzun vadeli çözümler üretmek adına sürekli yenilenme gereğini hissetmiş ve önceliği müşterinin başarısına vermiştir. Bilgi teknolojisi alanında çözüm arayışında olan şirketlere çizdiği yol haritasında müşteri ile yarattığı sinerji sayesinde önerilen çözümler mutlak başarıyı getirmiştir.

İltek Bilişim, işine saygı gösteren profesyonel kadrosu, yaptığı işi önemser ve yaptığı çalışmanın değerinin bilincindedir.

Sektörün her alanında etkili ve güçlü olabilmek için farklı konularda uzmanlaşmıştır. Web Sitesi Tasarım ve Programlama ve bilgisayar Sistemlerine ek olarak, Güvenlik Sistemleri, Telekomünikasyon Hizmetleri ile birlikte müşterilerine eksiksiz bir şekilde hizmet vermektedir.

BİZ KİMİZ?


Amacımız sevdiğimiz işi, sevdiğimiz şekliyle yaparak, çözüm ortaklarımızla birlikte; tasarımdan yazılıma, mobile uygulamalardan markalaştırma ve sosyal medya hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede, projelerinizi sizin istediğiniz standartlarda hayata geçirmek.İŞİMİZİ SEVİYORUZ


İltek Bilişim ekibi olarak; gelişen teknolojinin tüm imkanları ile hayalinizdeki projeleri gerçeğe dönüştürür, tasarım ihtiyaçlarınız için sürekli üretir ve kendimizi sürekli geliştiririz.

Beyaz bir kağıtla başlayan tasarımlarımızın hayata geçtiğini görmek bizi mutlu ediyor. Binlerce satır yazarak hazırladığımız yazılımlarımızı milyonlarca insan kullandığında mutlu oluyoruz. Bir organizasyon için kimlik oluşturduğumuzda hayata bir insan getirmiş kadar seviniyoruz. Neler yapıyoruz derseniz, kısaca; biz sevdiğimiz işi yapıyoruz.